Juniorzy Miedzi lepsi od rówieśników z Wrocławia

19.02.2015, 11:25

2015_sparing_miedz_cljm_-_sms_junior_wroclaw_1.jpgMiedź Legnica CLJM w kolejnym zimowym sparingu podejmowała rówieśników z SMS Junior Wrocław. Po ciekawym meczu, podopieczni trenera Michała Grządkowskiego pokonali wrocławian 5:2.

Pierwsza część meczu była wyrównana a obie drużyny strzeliły po jednym golu. Na listę strzelców w drużynie Miedzi wpisał się Dawid Cieśla, który pokonał bramkarza w 17 minucie gry. Po przerwie ponownie Cieśla podwyższył wynik meczu na 2:1, ale wrocławianie szybko doprowadzili do wyrównania. Później na boisku rządziła już tylko legnicka jedenastka. Dwa kolejne gole zdobył Staniszewski a jedno trafienie zapisał na swoje konto Czarnecki.

- Był to udany rewanż po meczu we Wrocławiu, który zakończył się remisem 2:2, więc mogę śmiało powiedzieć, że mamy progres. W pierwszej części nasza gra nie wyglądała tak jakbym sobie tego życzył  ale w drugiej części wyglądaliśmy już zdecydowanie lepiej - mówi Michał Grządkowski trener zespołu CLJM.

Miedź Legnica CLJM - SMS Junior Wrocław 5:2(1:1)

Bramki: 17, 45 Ciesla Dawid, 50 Czarnecki, 62, 67 Staniszewski.

Miedź Legnica: Rebkowiec - Cieśla D, Ciesla P., Trojniarz, Socha, Tórz, Ćwigoń, Wasiuk, Ziobrowski, Czarnecki, Skotarczak. Grali również: Staniszewski, Stachowski, Piórek, Magdziak, Nyczka, Andrzejewski.