LDJ: Dwa zwycięstwa w Bolesławcu

19.10.2014, 16:31

2014_LDJS_LDJM_Miedz_-_Parasol_Wroclaw__-_58.jpgDrużyny juniorów młodszych i starszych w ramach LDJ rozgrywały swoje mecze w Bolesławcu. Zarówno gracze trenera Bartosza Szymczyka jak i Michała Grządkowskiego pokonali przeciwników i do Legnicy wrócili z pełną pulą.

Juniorzy starsi pewnie wygrali w Bolesławcu 3:0. W 25 minucie wynik spotkania otworzył Bartosz Światły. Jeszcze przed przerwą drugiego gola dla Miedzi zdobył Bartłomiej Kuśnierz. Po wznowieniu gry, Miedź wciąż była stroną przeważającą, co udokumentowała jeszcze jednym golem. Zdobywcą trzeciej bramki, tym razem z rzutu karnego był ponownie Bartosz Światły. Legniczanie pewnie pokonali BKS Bolesławiec i zdobyli trzy kolejne oczka.

BKS Bobrzanie Bolesławiec LDJS – Miedź Legnica 0:3 (0:2)

Bramki: 25, 78 (k) Światły, 42 Kuśnierz

Miedź Legnica: Małecki - Ciunowicz, Walaszek, Piech, Magdziak, Światły , Krawczun, Sz. Rusiecki (70 Cieślik), Michalik, Polanowski (12 J. Rusiecki (75 Matwiejko)), Kuśnierz (73  Myrta).

Juniorzy młodsi ponownie okazali się lepsi od swojego rywala. Tym razem gracze trenera Michała Grządkowskiego wygrali 6:0. Legniczanie w pierwszej połowie prowadzili już 5:0 po dwóch trafieniach Tkacza i golach Trojniarza, Staniszewskiego i Sochy. Prowadząc tak wysoko legniczanie rozluźnili się i zaczęli grać nieskutecznie. Mimo ogromnej przewagi udało im się zdobyć jeszcze jednego gola za sprawą trafienia Staniszewskiego.

BKS Bobrzanie Bolesławiec LDJS – Miedź Legnica 0:6 (0:5)

Bramki: 7, 45 Tkacz, 26 Trojniarz, 29, 74 Staniszewski, 42 Socha,

Miedź Legnica: Piotrowski (41 Szpaderski) – Stachowski, Broniek (41 Guściora), Socha, Trojniarz, Poręba (41 Cieślik), Ł. Kubań (55 Magdziak), Tkacz, Zagórski (50 Czuba), Ziobrowski (41 Matwiejko), Staniszewski.