W minionej kolejce Ligi Dolnośląskiej Juniorów nasze zespoły zdobyły tylko trzy punkty. Juniorzy starsi nie zdołali wygrać z FC Academy, natomiast ich młodsi koledzy poradzili sobie z przeciwnikiem. Wśród pozostałych zespołów największą niespodziankę sprawili piłkarze Parasola Wrocław, którzy pokonali na własnym stadionie Zagłębie Lubin.
Wyniki LDJS:
ACADEMY – MIEDŹ 3:1 (3:0)
PARASOL – ZAGŁĘBIE 2:0 (1:0)
OŁAWA – DZIERŻONIÓW 1:4 (1:3)
ZĄBKOWICE ŚL. – BOLESŁAWIEC 1:3 (0:1)
STRZEGOM – POLAR 0:7 (0:3)
ŚWIDNICA – POLKOWICE 3:1 (2:0)
WAŁBRZYCH – GŁOGÓW 7:0 (1:0)
Pauza: Konfeks
Tabela LDJS: (Lp, klub, mecz, punkty, br. strz, br. strac)
1. FC Wrocław Academy 11 27 34:12
2. Górnik Wałbrzych 11 26 31:10
3. Zagłębie Lubin 11 21 34:13
4. Miedź Legnica 11 21 37:23
5. MKS Polar 11 18 42:21
6. Parasol Wrocław 11 18 23:15
7. KS Polkowice 11 18 20:21
8. Chrobry Głogów 11 18 28:33
9.Stal Świdnica 11 16 19:15
10. Lechia Dzierżoniów 12 15 22:17
11. BKS Bolesławiec 12 15 19:25
12. Konfeks Legnica 11 10 13:29
13. MKS Oława 11 7 13:31
14. AKS Strzegom 11 7 17:46
15. Orzeł Ząbkowice Śl. 12 6 14:55
W następnej kolejce zagrają: (2 listopada, godz. 11): Głogów – Oława, Polkowice – Wałbrzych, Zagłębie – Strzegom; (3 listopada, godz. 10): Konfeks – Parasol; (3 listopada, godz. 11): Miedź – Świdnica, Polar – Academy, Dzierżoniów – Ząbkowice Śl.
Wyniki LDJM:
ŚLĄSK – CHOJNIK 11:0 (9:0)
PARASOL – ZAGŁĘBIE 1:0 (1:0)
ACADEMY – MIEDŹ 0:3 (0:1)
ZŁOTY STOK – ŚLĘZA 1:0 (0:0)
WAŁBRZYCH – GŁOGÓW 2:1 (2:0)
OŁAWA – DZIERŻONIÓW 1:2 (0:1)
ŚWIDNICA – POLKOWICE 3:1 (1:0)
Mecz Świebodzice – Karkonosze odbędzie się 30 października.
Tabela LDJM: (Lp, klub, mecz, punkty, br. strz, br. strac)
1. Śląsk Wrocław SA 12 31 70:11
2. Zagłębie Lubin 12 30 58:10
3. Miedź Legnica 12 28 40:14
4. FC Wrocław Academy 12 22 27:24
5. Chrobry Głogów 12 19 31:21
6. Ślęza Wrocław 12 19 29:20
7. Karkonosze Jelenia G. 11 19 30:25
8. Parasol Wrocław 12 19 17:24
9. Górnik Wałbrzych 12 17 20:20
10. MKS Oława 12 15 22:27
11. Gryf Świdnica 12 14 24:34
12. Lechia Dzierżoniów 12 13 23:27
13. KS Polkowice 12 9 24:67
14. Unia Złoty Stok 12 8 12:37
15. Victoria Świebodzice 11 6 18:42
16. Chojnik Jelenia Góra 12 4 13:55
W następnej kolejce zagrają: (2 listopada, godz. 11): Ślęza – Academy, Karkonosze – Śląsk SA; (2 listopada, godz. 13.15): Głogów – Oława, Polkowice – Wałbrzych, Zagłębie – Złoty Stok; (2 listopada, godz. 14.30): Chojnik – Parasol; (3 listopada, godz. 13.15): Miedź – Świdnica, Dzierżoniów – Świebodzice.