LDJ: Z „Wojskowymi” w sumie na remis

06.09.2014, 18:20

2014_LDJS_-_Polar_Wroclaw_10-0_-_25.jpgEkipy juniorów starszych i młodszych w ramach rozgrywek LDJ mierzyły się we Wrocławiu z Wojskowym Klubem Sportowym Śląsk. Legniczanie wygrali jeden z dwóch meczów ale w ostatecznym rozrachunku wyszli z „Wojskowymi” na zero.

Juniorzy starsi Miedzi nie zdołali wygrać rywalizacji z WKS Śląsk.  Gracze trenera Bartosza Szymczyka przegrywali od 12 minuty. Trzy minuty później Jacek Cebulski doprowadził do remisu po podaniu Michalika. Był to ostatni w tym meczu gol dla legniczan. WKS Śląsk dołożył jeszcze trzy gole i ostatecznie wygrał 4:1.

WKS Śląsk – Miedź Legnica 4:1

Bramka dla Miedzi: 15 Cebulski

Miedź Legnica: Małecki – Miazga (65 Hartman), Ciunowicz, Piech, Magdziak, Cichoń (46 Światły), Krawczun (90 Szpaderski), Polanowski (70 J. Rusiecki), Michalik, Cebulski (52 Cieślik), Kuśnierz (75 Myrta).

Juniorzy młodsi odegrali się za porażkę ich starszych kolegów. Zespół trenera  Michała Grządkowskiego spisał się fenomenalnie pokonując wrocławian 4:1. Bramki dla Miedzi zdobywali w tym meczu Staniszewski, Guściora, Pojasek i Tkacz.

- Był to mecz walki, który rozgrywaliśmy na boisku nie nadającym się do gry. Brawo dla moich chłopaków za walkę z niezłym przeciwnikiem oraz za to, że mimo fatalnej murawy umieli stworzyć kilka ciekawych akcji – mówił po spotkaniu trener Michał Grządkowski.

WKS Śląsk – Miedź Legnica 1:4

Bramki dla Miedzi: Staniszewski, Guściora, Pojasek i Tkacz

Miedź Legnica: Szpaderski – Guściora, Broniek (62 Socha), Pojasek, Stachowski, Poręba (67 Czuba), Kaśczyszyn (60 Ł. Kubań), Tkacz (70 Ćwigoń), Matwiejko, Trojniarz (65 Zagórski), Staniszewski (41 Cieślik).