LOJS: Miedź rządziła w Lubinie

14.09.2014, 12:25

2014_LOJS_Miedz_-_Klos_7-0_-_49.jpgW drugiej kolejce spotkań Ligi Okręgowej Juniorów Starszych piłkarze Miedzi Legnica wyjechali na mecz z Górnikiem Lubin. Po jednostronnym widowisku, legniczanie dosłownie zmiażdżyli rywali.

Podopieczni trenera Huberta Łysego całkowicie zdominowali sobotnie zawody. Legniczanie byli lepsi od przeciwników pod każdym względem. Już po pierwszej połowie nasza drużyna pewnie prowadziła 5:0, a klasycznym hattrickiem popisał się Anton Hartman. Górnik próbował dostać się pod bramkę Miedzi długimi podaniami, jednak obrońcy skutecznie rozbijali ataki gospodarzy. W drugiej połowie Miedź kontynuowała dzieło zniszczenia a czterokrotnie do bramki gospodarzy trafił Bartek Staniszewski. Warto dodać, że gola z rzutu karnego zdobył w tym meczu także Dominik Mucha, bramkarz legnickiego zespołu.

Górnik Lubin - Miedź Legnica 0:14 (0:5)

Bramki:  3, 8, 9 Hartman A., 35 Dworak, 42 (k), 87 (k) Mucha, 47, 54, 63, 84 Staniszewski, 64 Dang, 71 Skotarczak, 76 Andrzejewski, 77 Wiedro.

Miedź: Mucha - Adamczewski (60' Dang), Stefaniak, Cichoń, Hartman T. (46' Staniszewski) - Laszewski, Adamczyk (60' Wiedro), Hatrman A. (10' Skotarczak), Dworak, Wesołowski (46' Czarnecki) - Szemiot (38' Andrzejewski)