LOJS: Miedź tym razem ograła Polonię

23.02.2015, 14:25

2014_lojs_-_chojnowianka_-_rotator.jpgJuniorzy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica występujący w Lidze Okręgowej zmierzyli się w kolejnym zimowym sparingu z Polonią Środa Śląska. Podopieczni trenera Huberta Łysego nie pozostawili złudzeń rywalom.

Mecz w Środzie Śląskiej odbywał się pod dyktando Miedzi, która przez całe spotkanie przeważała. W 14 min. po dobrej akcji indywidualnej Bartłomiej Kubań był faulowany w polu karnym, a "jedenastkę" na bramkę zamienił Bartosz Staniszewski. W 21 minucie meczu po dośrodkowaniu piłki w pole karne przez Kubania, zawodnik gospodarzy niefortunnie odbija futbolówkę i strzela bramkę. Dwie minuty później Polonia zdobywa bramkę kontaktową. W 35 minucie gry po zagraniu Szemiota gola na 3:1 zdobywa Andrzejewski. Po przerwie Miedź dalej atakuje i w 50 min. bramkę dla legniczan zdobywa zawodnik testowany. W 58 min. błąd w ustawieniu bramkarza wykorzystuje zawodnik Polonii strzelając drugą bramkę dla swojego zespołu. W 74 minucie tej rywalizacji, gospodarze zdobywają gola z rzutu karnego. Mimo to, Miedź atakowała i podwyższyła wynik. W 77 minucie bramkę strzelił Andrzejewski ustalając wynik spotkania na 5:3.

Polonia Środa Śląska - Miedź Legnica 3:5 (1:3)

Bramki: 15 Staniszewski B.(k), 21 gol samobójczy, 35, 77 Andrzejewski, 50 zawodnik testowany

Miedź Legnica: Charęza - Dang, Kuczyński, Woźniak, Szemiot - Czuba, Adamczyk, Andrzejewski, Kubań, Staniszewski B., - zawodnik testowany. Grali również: Puszczyński, Wesołowski, Socha, Staniszewski M.