Orkan bez szans w starciu z Miedzią II

14.02.2015, 07:56

2015_sparing_miedz_2_-_Orkan_Szczedrzykowice.jpgMało kto spodziewał się, że piątkowy sparing Miedzi II Legnica z Orkanem Szczedrzykowice zakończy się aż tak wysokim wynikiem. Gracze prowadzeni przez trenera Piotra Jacka rozbili Orkan 7:0 a trzy gole w tym spotkaniu zdobył Bartosz Nowak.

Nowak ustrzelił klasycznego hat-tricka już po upływie 20 minut. Najpierw pokonał bramkarza gości w 6. minucie, następnie w 17. i 20. W 36. minucie gry goście dorzucili jeszcze gola samobójczego po dośrodkowaniu Przemysława Wichłacza. Minutę później swojego pierwszego gola w tym spotkaniu zdobył Kamil Zieliński, który na trzy minuty przed końcem pierwszej części popisał się kolejnym – drugim w tym meczu- trafieniem. Wynik spotkania na 7:0 ustalił Tomasz Wojciechowski.

Miedź II Legnica – Orkan Szczedrzykowice 7:0 (6:0)

Bramki dla Miedzi: 6, 17, 20 Nowak. 36 samobój, 37, 42 Zieliński, 60 Wojciechowski.

Miedź II Legnica: Budzyński – Księżniakiewicz, Wosiek (30 Pilarowski), Oleksa (30 Michalik), Ciunowicz (30 Kulasa), Daniel, Wichłacz, Zatwarnicki, Zieliński, Nowak, Wasilewski. Grali także: Mucha, Wachowiec, Chodyga, Wójcik, Polanowski, Światły, Krawczun, Wojciechowski, Kuśnierz, Murawski.