Aktualności

Akademia

Prezenty dla Miedzi U15 od firmy Great Works - FOTO, VIDEO

31.01.2024, 16:00
Zawodnicy Miedzi Legnica CLJ U15 otrzymali wyjątkowe upominki od firmy Great Works, która doceniła wyniki naszej drużyny w minionej rundzie i ufundowała kurtki zimowe dla całej drużyny.

Great Works to wrocławska firma zajmująca się m.in. projektowaniem i budową przestrzeni biurowych i nie tylko. Wrocławianie zauważyli dobre wyniki Miedzi Legnica w CLJ i postanowili je nagrodzić upominkami w postaci zimowych kurtek marki Adidas.

- Drużyna w minionej rundzie spisywała się bardzo dobrze na arenie ogólnopolskiej i osiągnęła niezłe wyniki. Postanowiliśmy wesprzeć właśnie ten zespół za wykonaną pracę i ufundowaliśmy dla niego kurtki. Mam nadzieję, ze przyczynią się one do osiągania jeszcze lepszych rezultatów przez drużynę Miedzi – powiedział Tomasz Łobodziec przedstawiciel firmy Great Work.

Radości z upominków nie kryli sami zawodnicy. W związku z otrzymaniem upominków od Great Works, również drużyna przygotowała prezent dla przedstawiciela wrocławskiej firmy. Zespól przekazał specjalną koszulkę wraz ze zdjęciami całej drużyny.
 
- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza ciężka praca została zauważona i doceniona w tak fantastyczny sposób – nie ukrywał zadowolenia Marcel Kaliś kapitan drużyny CLJ U15.
 
Dziękujemy firmie Great Works za upominki i docenienie naszej pracy!
 
 
Fot. B. Hamanowicz
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/