Remisowo w starciu drugich zespołów

20.02.2015, 21:01

2015_sparing_miedz_2_-_slask_2_wroclaw_2-2.jpgMiedź II Legnica w kolejnym zimowym sparingu podejmowała na własnym terenie Śląsk II Wrocław. Po zaciętym spotkaniu padł remis 2:2. Legniczanie mimo remisowego rezultatu zaprezentowali się bardzo dobrze.

Miedź II prowadziła już w 7 minucie, kiedy po podaniu od Wojciechowskiego, Chrzanowski wyszedł sam na sam z bramkarzem i dał Miedzi prowadzenie. Legniczanie mogli podwyższyć na 2:0, gdyby Przemysław Wichłacz wykorzystał jedenastkę podyktowaną przez arbitra. Niewykorzystane sytuacje się mszczą. W jednej z ostatnich akcji pierwszej połowy Śląsk wyrównał z rzutu karnego.

Druga część również przyniosła ze sobą dwa gole. Najpierw prowadzenie dla Miedzi uzyskał Łukasz Chodyga pokonując bramkarza z 10 metrów. Wrocławianie doprowadzili do wyrównania w 78 minucie.

Miedź II Legnica – Śląsk II Wrocław 2:2 (1:1)

Bramki dla Miedzi: 7 Chrzanowski, 60 Chodyga

Miedź II Legnica: Mucha – Zieliński, Chodyga, Księżniakiewicz, Wosiek, Daniel, Wichłacz, Wojciechowski, Zatwarnicki, Chrzanowski, Waislewski: Grali także: Mucha, Oleksa, Murawski, Światły, Wójcik, Michalik, Polanowski, Krawczun.