Sędziowie rozstrzelani. Miedź II gromi w pucharze

02.09.2014, 21:20

2014_PPOZPN_Gwizdek_-_Miedx_2_0-27_-_25.jpgPiłkarze drugiej drużyny Miedzi Legnica zdemolowali w meczu Pucharu Polski na szczeblu OZPN Gwizdek Legnica 27:0! Aż 11 bramek piłkarskim sędziom z okręgu legnickiego zaaplikował Adam Wasilewski.

Miedź II rozgrywki w Pucharze Polski na szczeblu OZPN rozpoczęła wyśmienicie. Legniczanie rozgromili drużynę złożoną z arbitrów legnickiego OZPN. Sędziowie rozpoczęli mecz ambitnie, sił starczyło jednak zaledwie na 10 minut, wtedy kanonadę rozpoczął Adam Wasilewski. Napastnik Miedzi na listę strzelców ogółem wpisał się aż jedenastokrotnie. Mecz nie miał większej historii. Sędziowie rzadko wychodzili ze swojej połowy. Z kolei praktycznie każda wizyta zawodników trenera Piotra Jacka w polu karnym Gwizdka, kończyła się pokonaniem bramkarza. Nasi piłkarze, pokazali dziś bardzo składną i miłą dla oka grę. Kibice zgromadzeni na boisku przy ul. Świerkowej zobaczyli kilka naprawdę pięknych bramek. Należy jednak pamiętać, że przeciwnikiem była drużyna złożona z amatorów. Niemniej jednak, okazały wynik cieszy a Miedź II w dobrym stylu zameldowała się w kolejnej rundzie rozgrywek.

Gwizdek Legnica – Miedź II Legnica 0:27

Bramki: Wasilewski 11, Kuśnierz 4, Kasperkiewicz 2, Oleksa 2, Zatwarnicki 2, Światły 2, Wojciechowski, Chodyga, Wichłacz, Krawczun,

Miedź II Legnica: Małecki – Ciunowicz, Pilarowski, Bany, Chodyga – Kuśnierz, Kasperkiewicz (60 Wichałacz) Światły ( 67 Wosiek), Krawczun, Wojciechowski (60 Oleksa) – Wasilewski (60 Zatwarnicki).

Bramki: Wasilewski 11, Kuśnierz 4, Kasperkiewicz 2, Oleksa 2, Zatwarnicki 3, Światły 2, Wojciechowski,  Wichłacz, Krawczun,

Miedź II Legnica: Małecki – Ciunowicz, Pilarowski, Bany, Chodyga – Kuśnierz, Kasperkiewicz (60 Wichłacz) Światły ( 67 Wosiek), Krawczun, Wojciechowski (60 Oleksa) – Wasilewski (60 Zatwarnicki).