SPARING: Miedź II uległa GKS Wikielec

03.02.2022, 14:03
W kolejnym zimowym sparingu Miedź II Legnica uległa GKS Wikielec 0:3. Trener Arkadiusz Bator mógł w tym spotkaniu przyjrzeć się także zawodnikom z drużyny U19.

Pierwszy gol padł w 10 minucie. Jankowski po stałym fragmencie gry umieścił futbolówkę w bramce Miedzi. Do końca pierwszej połowy gole już nie padły. W drugiej częsci w barwach Miedzi II wyszli zawodnicy zespołu U19. W 53 minucie goście podwyższyli po rzucie karnym, a w 70 ustalili wnik spotkania.

Miedź II Legnica - GKS Wikielec 0:3
Bramki: 10 Jankowski, 53 (k) Jankowski, 70 Żarejko.
Miedź II Legnica (1 połowa): Madaliński - Jablonka, Bartczak, Rajnisz, Wysiński, Żarkowski, Frankline, Omuru, Fraska, Kwolek, Emanuel.

Miedź II Legnica  (2 połowa): Kapica - Basta, Pisula, Rozmus, Kokociński, Trawiński, Siedlecki, Kowalski, Matuszak, Kwartnik, Madej.

GKS Wikielec: zawodnik testowany- Żarejko, Rytelewski, Kacperek, Sz.Jajkowski, M.Jajkowski, Otręba, Jankowski, Suchocki, zawodnik testowany, zawodnik testowany

Rezerwa: Janiszek, Żukowski, Górski, Jońca, zawodnik testowany x4