Trampkarze idą za ciosem

11.09.2014, 18:58

2014_mlodzicy_akademia_-_18.jpgW środę rywalizowały drużyny Piłkarskiej Akademii Miedzi Legnica występujące w Dolnośląskich Ligach Trampkarzy i Młodzików. Przekonujące zwycięstwo odniosła drużyna trampkarzy prowadzona przez Arkadiusza Adacha.

Trampkarze grający w grupie A dopisali do swojego dorobku kolejne trzy punkty. Tym razem podopieczni Arkadiusza Adacha pewnie, bo 3:1 pokonali Parasol Wrocław. Początek meczu był wyrównany, jednak z każdą minutą na boisku rysowała się przewaga legniczan. Jeszce przed przerwą nasi młodzicy wyszli na prowadzenie, natomiast w drugiej połowie zdominowali rywala.

Mniej szczęścia w rywalizacji z Parasolem miała drużyna Wojciecha Górskiego. Po zaciętym meczu nasi młodzicy przegrali 2:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Dominiak i Zachaczewski.

Do udanych nie będą mogli zaliczyć 2. kolejki rozgrywek Ligi Dolnośląskiej Młodzików drużyny Piłkarskiej Akademii Miedzi Legnica występujące w grupie B. Oba zespoły zmierzyły się z Gryfem Świdnica.

Młodzicy przegrali swoje spotkanie 17:0. Lepiej spisali się trampkarze. Niestety podopieczni Christiana Serkiesa również przegrali. Mecz zakończył sie wynikiem 2:6 jednak należy podkreślić ich dobrą postawę w drugiej połowie meczu, kiedy to udało się strzelić dwie bramki.