Trampkarze lepsi od lidera!

20.10.2014, 13:41

2014_mlodzicy_akademia_-_23.jpgOgromna ambicja i wola walki daje efekty. Trampkarze prowadzeni przez Chrystiana Serkiesa po bardzo dobrej grze zdemolowali lidera rozgrywek Orła Ząbkowice 7:1. Po słabym początku sezonu, drużyna złapała rytm i zaczęła wygrywać!

Napisać, że legniczanie byli lepsi od lidera II grupy Ligi Dolnośląskiej Trampkarzy to za mało. Podopieczni Chrystiana Serkiesa wręcz zdemolowali rywala. Pierwsza bramka padła już w 3 minucie a po zaledwie 19 minutach Miedź prowadziła już 6:0! Ozdobą spotkania była bramka Mazura, który pokonał bramkarza Orła Ząbkowice uderzeniem z rzutu wolnego z ponad 30 metrów. Golkiper gości nie miał szans na interwencję ponieważ piłka wpadła w samo okienko jego bramki. O słabym początku sezonu w drużynie nikt już nie pamięta – Nasza gra wygląda coraz lepiej pod względem taktycznym. Każdy wie co ma robić na boisku. Była walka, zaangażowanie, wzajemna pomoc. Jestem z tego bardzo zadowolony – pochwalił swój zespól Chrystian Serkies.  Warto dodać, że dla Orła była to dopiero pierwsza porażka w tym sezonie.