Trampkarze remisują z Gryfem

24.02.2014, 14:24

hubert_lysy.jpgZespół Gryfu Świdnica był kolejnym sparingowym przeciwnikiem zespołu trampkarzy Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Podopieczni Huberta Łysego po zaciętym spotkaniu zremisowali 2:2.

Na początku meczu to goście przejęli inicjatywę, co udokumentowali golem zdobytym w 13 minucie. Taka sytuacja utrzymywała się do 20 minuty gry. Właśnie w tym momencie pojedynku, Miedź zaczęła grac składniej i konsekwentniej. W 29 minucie meczu dośrodkowanie w pole karne Zagórskiego sfinalizował jeden z testowanych graczy w naszym zespole.

Po przerwie Miedź ponownie zaliczyła słabsze kilka minut. W 42 minucie jeden z piłkarzy Gryfu bezpośrednio z rzutu wolnego pokonał Piotrowskiego i legniczanie musieli ponownie odrabiać straty. Udało się. Po 20 minutach rywalizacji w drugiej części, Skotarczak zdecydował się na indywidualną akcję, po której wywalczył rzut karny. Skutecznym wykonawcą jedenastki okazał się Zagórski.

Miedź Legnica – Gryf Świdnica 2:2 (1:1)

Bramki dla Miedzi: zawodnik testowany, Zagórski (k)

Miedź Legnica: Piotrowski - Wójtów, Maksymowicz, Kuczyński P., Adamczewski - Bazan, Szpak, Puszczyński, Zagórski, Zawodnik Testowany – Skotarczak. Grali również: Socha, Cyza, Maciejewski, Grabowski, Czyżewski, Kuczyński E.