Ważne zwycięstwo w ostatnich minutach

26.02.2014, 11:12

hubert_lysy.jpgDrużyna trampkarzy prowadzona przez trenera Huberta Łysego odniosła zwycięstwo w kolejnym z meczów sparingowych. Nasi piłkarze zmierzyli się z Konfeksem Legnica. Po zaciętym spotkaniu wygrali z rywalami zza miedzy 3:1.

To kolejna potyczka obu zespołów. Wcześniej lepsi okazali się zawodnicy Konfeksu. W rewanżu gracze Huberta Łysego wyciągnęli wnioski z poprzedniego pojedynku i tym razem zwyciężyli. Zaczęło się jednak od straty gola przez piłkarzy Miedzi. Dul skapitulował po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego. Na odpowiedź ze strony naszych trampkarzy trzeba było poczekać do drugiej połowy. W 56 minucie Eryk Kuczyński po raz pierwszy w tym meczu pokonał golkipera Konfeksu. Ten sam gracz tuż przed gwizdkiem sędziego jeszcze dwukrotnie trafił do siatki rywali zapewniając Miedzi ważne zwycięstwo.

Miedź Legnica – Konfeks Legnica 3:1 (0:1)

Bramki dla Miedzi: 3x Kuczyński

Miedź Legnica: Dul - Cyza, Socha, Kuczyński P., Adamczewski - Bazan, Szpak, Kuczyński E., Zagórski, Zawodnik Testowany - Skotarczak. Grali również: Puszczyński, Grabowski, Maciejewski, Grzeszczyk, Czyżewski, Wójtów, Kułyk, Mazur